راهنما

سرویس اول به منظور ایجاد یک سامانه مطمئن ارائه خدمات بدون واسطه طراحی شده و از طریق موبایل، سایت و سرویس USSD در دسترس و فعال است. دانلود و نصب اپلیکیشن سرویس اول و استفاده از خدمات سایت رایگان است و شما می‌توانید بدون عضویت آگهی‌ها را مشاهده کنید، اما برای ثبت هر نوع آگهی، ثبت‌نام (عضو شدن) ضروری است. برای ثبت‌نام در سامانه کافیست شماره سیم‌کارت همراه اول خود را وارد کنید تا رمز عبور از طریق پیامک برای شما ارسال شود. شماره سیم‌کارت شما به عنوان نام کاربری ثبت خواهد شد.

جشنواره عید مبعث

با شرکت در جشنواره ویژه مبعث سرویس اول شارژ همراه اول دریافت کنید:

• ثبت دو آگهی در روز اول و دریافت شارژ 5000 تومانی

• ثبت هفت آگهی در یک هفته و دریافت هفت شارژ 1000 تومانی

• ثبت ده آگهی در یک هفته و دریافت شارژ 10000 تومانی

طرح ها

طرح‌های سامانه سرویس اول شامل طرح رایگان، آگهی ویژه و ویترینو است. جهت خرید طرح، باید به بخش مشخصات طرح‌ها یا ویترینو من مراجعه کنید. مشخصات طرح‌ها مطابق جدول زیر است.

معیار رایگان ویژه ویترینو
مدت زمان اعتبار آگهی (روز) 10 30 30
نمایش آگهی در ابتدای لیست آگهی ها
نمایش آگهی در بخش آگهی های ویژه
ارسال نوتیفیکیشن آگهی ثبت شده
محدودیت ثبت آگهی محدود 1 آگهی در هر خرید نا محدود
گزارش روزانه
هزینه رایگان 2000 تومان روزانه 500 تومان

خریداران طرح ویترینو، علاوه بر موارد ذکر شده، دارای مزایای زیر خواهند بود:

هزینه طرحها به قبض سیم کارتهای دائمی اضافه شده و در صورت اعتباری بودن خط، از محل اعتبار آن پرداخت می شود.

طرح ویترینو

ویترینو، طرح جدیدی است که کاربر با فعال سازی آن می تواند به خدمات درخواستی و پیشنهادی خود بدون واسطه دسترسی داشته باشد. شما می توانید با خرید این طرح به صورت نامحدود، آگهی ثبت کنید. در این صورت امکان گرفتن گزارش از عملکرد ویترینو خود را به صورت مستمر خواهید داشت. آگهی‌های ویترینو و ویژه در صدر لیست جستجوی آگهی‌ها قرار گرفته و همچنین در صفحه آگهی‌های برتر به نمایش درمی‌آیند. برای فعال‌سازی ویترینو خود کافیست عبارت “W” یا "ویترینو" را به شماره 40520 ارسال نمائید. برای غیرفعال کردن ویترینو نیز می‌توانید عبارت “off” یا "خاموش" را به 40520 ارسال نمایید. هزینه طرح ویترینو روزانه 500 تومان است.

برای فعال‌سازی ویترینو خود کافیست عبارت “WWW” یا "ویترینو" را به شماره 40520 ارسال نمائید. برای غیرفعال کردن ویترینو نیز می‌توانید عبارت “off” یا "خاموش" را به 40520 ارسال نمایید. هزینه طرح ویترینو روزانه 500 تومان است.

آگهی ویژه

آگهی ویژه از حیث مزایا شبیه به طرح ویترینو است؛ با این تفاوت که شما با تاسیس ویترینو می‌توانید به تعداد نامحدود آگهی ثبت کنید اما در طرح ویژه، تنها امکان ثبت یک آگهی وجود دارد. برای ثبت آگهی ویژه، ابتدا باید یک آگهی ثبت نمایید و در صفحه انتخاب طرح، آگهی ویژه را انتخاب کنید. در این صورت سیستم عبارتی مانند A302 به شما می‌دهد که با ارسال این عبارت به 40520 می‌توانید آگهی خود را ویژه کنید. هزینه آگهی ویژه 2000 تومان است

آگهی رایگان

امکان ثبت آگهی رایگان در روز، محدود بوده و مدت اعتبار آن 10 روز است.

گوش به زنگ

گاهی شما به دنبال خدماتی هستید که در میان آگهی‌ها آن را پیدا نمی‌کنید و ممکن است در آن مقطع زمانی موجود نباشد. با فعال کردن گوش به زنگ می‌توانید از ثبت آگهی فروش خدمات موردنظرتان، باخبر شوید. ثبت گوش به زنگ برای ویترینو‌دارها رایگان است. سایر کاربران برای ثبت گوش به زنگ باید مشخصات خدمات مورد نظر خود را فیلتر و ثبت کنند. در این صورت از طرف سیستم کدی مانند G102 ارائه می‌شود که شما با ارسال آن به 40520 می‌توانید گوش به زنگ خود را فعال کنید. هزینه گوش به زنگ 500 تومان است.

مدت اعتبار سرویس

شما با پرداخت هزینه اشتراک می‌توانید از این سرویس‌ها استفاده نمایید. طرح ویترینو به صورت خودکار تمدید می‌شود و در صورت تمایل به غیرفعال کردن طرح، کافی است عبارت off را به سرشماره سرویس اول پیامک بزنید.

امتیاز خدمت دهنده

سرویس اول به منظور ارزیابی عملکرد خدمت دهندگان و ایجاد فضای مطمئن، اقدام به رتبه‌بندی خدمت دهندگان می‌کند. امتیاز خدمت دهندگان با 5 ستاره مشخص می‌شود. خدمت دهنده ای که دارای 5 ستاره باشد، از نظر اعتماد و تجربه بالاترین رده را در اختیار دارد. نحوه تخصیص امتیازات به صورت زیر است: پر کردن مشخصات کامل پروفایل = یک ستاره میانگین امتیازات کارفرمایان = سه ستاره تجربه خدمت دهنده = یک ستاره در صورتی که کاربر تخلف آشکاری مرتکب شده یا از قوانین سامانه سرپیچی کند، امتیاز منفی به او تعلق خواهد گرفت.